W dniu 30.04.2017 na boisku przy ul. Źródlanej odbył się mecz trzeciej kolejki Ligi Orlika. Przeciwnikiem naszych MUKS-ów była ekipa PMKS ZRYW I Zielona Góra. Przez pierwsze trzy kwarty mecz był wyrównany i nic nie zapowiadało tego co się wydarzyło w ostatniej kwarcie. Pierwsze pięć minut ostatniej kwarty to 5 bramek drużyny Zryw-u. Strat nie udało się odrobić i pozostało nam tylko pozazdrościć skuteczności drużynie gości. Wynik 4:10 nie oddaje w pełni przebiegu spotkania, które oprócz wspomnianych 5-ciu minut było wyrównane. Należy zauważyć, że dwie bramki w meczu strzelił nasz najmniejszy ale bardzo waleczny zawodnik. Tak trzymać Kacper !!! W meczu grali: Borysewicz Miłosz, Dzięcioł Patryk, Giszter Oliwier, Guzowski Milan, Maciejewski Kacper (2 bramki), Raubo Patryk, Szarwas Jakub, Żuk Dawid.
Wynik kolejnych kwart w meczu: 1:0, 3:3, 0:2, 0:5.