Kolejny pracowity weekend MUKS-ów za nami. Zanim jednak o tym weekendzie wracamy na chwilę do meczu z poprzedniego tygodnia. W niedzielę 10.09.2017 starsza drużyna Młodzika MUKS 11 ZIELONA GÓRA, pod wodzą trenera Michała rozgrywała mecz z drużyną Pogoń Świebodzin. Do przerwy nasi zawodnicy wygrywali 1:0 po bramce z dystansu Szymona Andryszkowskiego. W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał, dwie bramki dołożył Szymon i skompletował hat-trika, po jednej strzelili Oskar Ziemkowski i Bartosz Gołąb. Po dobrym meczu nasza wygrała 5:1. Gratulacje! Bramki: 3x Szymon Andryszkowski, 1x Oskar Ziemkowski, 1x Bartosz Gołąb. Fotorelacja z meczu.

Drużyna Trampkarzy po dziwnym meczu w ubiegłym tygodniu, teraz zagrała całe spotkanie. Z wycieczki do Świdnicy wróciliśmy z tarczą, zdobywając 6 bramek. Filmy i zdjęcia z tego meczu.

Ekipa starszych Młodzików w tym tygodniu nie dała rady drużynie UKS AP Falubaz I, z meczu w Ochli wracając z bagażem bramek.

Młodsza drużyna Młodzików miała daleką wycieczkę do Wschowy na spotkanie z tamtejszą Koroną. Tym razem trafiliśmy na poukładaną i dużo większą od nas drużynę. Zdobyliśmy bramkę ale to było za mało do wygrania meczu. Za to zyskaliśmy dużo przydatnego doświadczenia. Fotorelacja z tego meczu.

Nasze Orliki grały w Nietkowie. Po wyrównanym meczu, w którym padło mnóstwo bramek lepsze humory miała nasza ekipa.