W sobotę 22 kwietnia drużyna trampkarzy Sparta Łężyca przegrała kolejny mecz ligowy.Tym razem ulegając nieznacznie na wyjeździe drużynie Spartakusa Zielona Góra 1-2. W pierwszej połowie meczu nasza drużyna dominowała i była zdecydowanie lepsza, stwarzaliśmy dużo sytuacji, jednak brakowało skuteczności w 14 minucie udało się zdobyć bramkę na 1-0 (Maciej Stach) i wydawało się że wszystko zmierza w dobrą stronę. W 25 minucie meczu seria błędów naszych zawodników i gospodarze po składnym kontrataku zdobywają bramkę wyrównującą. Do przerwy mieliśmy jeszcze okazje na zdobycie gola jednak brakowało skuteczności.
Druga połowa dla naszej drużyny zaczęła się katastrofalnie po jednej z pierwszych akcji gospodarzy piłkę do własnej bramki skierował nasz bramkarz i mecz dla naszej drużyny tak jak by się zakończył. Mimo zmian i dużych chęci nie potrafiliśmy się otrząsnąć i wynik meczu już się nie zmienił. Kolejna bardzo smutna porażka, jednak pamiętajmy, że liga jest długa. Uszy do góry, ostra praca na treningach.
Zagraliśmy w składzie: Kolouszek (Szewczak) - Kozłowski, Wypych,Zalewski, Warias, Sawron, Oleksa, Kucia, Stach, Kalemba, Wojciechowski - W. Manowiec, N. Ruszkiewicz.