Trampkarze trenera Szymona Czarnego w środę (19.04.2017) przegrali mecz z TS Przylep 0-1. Trener Szymon podzielił się swoją oceną spotkania:
,,Porażka trampkarzy...
W trzeciej kolejce nasza drużyna przegrała na własnym boisku z TS Przylep 0-1. Mecz bardzo wyrównany jednak to goście cieszyli się ze zwycięstwa, zadecydowała jedna akcja, po której przy próbie dośrodkowania zawodnik gości przypadkowo umieścił piłkę w naszej siatce. Do momentu straty bramki oglądaliśmy pojedynek, który toczył się głównie w środku pola, a sytuacji bramkowych było ,,jak na lekarstwo''. Drużyna gości miała bardzo wyrównany skład, grała z większą siłą i zaangażowaniem dlatego w ostatecznym rozrachunku wywożą 3 punkty z naszego terenu. Z przebiegu meczu cieszy gra w obronie natomiast martwi zbyt mała ilość stworzonych sytuacji pod bramką przeciwnika (w całym meczu oddaliśmy tylko 5 strzałów na bramkę z tego dwa w poprzeczkę). Warto dodać, że po raz pierwszy wystąpiliśmy bez naszego kluczowego obrońcy Kamila, którego serdecznie pozdrawiamy i życzymy zdrowia i szybkiego powrotu na boisko.
Mecz ogólnie był bardzo dobrą szkołą dla naszych zawodników i tak naprawdę pokazał nam w którym miejscu się znajdujemy, warto się zastanowić i zrozumieć, że nie wszystko przychodzi łatwo. Każdy następny mecz będzie trudniejszy więc lekcja z wczoraj powinna przez każdego zostać potraktowana poważnie. W sobotę kolejne spotkanie i gwarantowane emocję. Dziękujemy za walkę i zaangażowanie. Zagraliśmy w składzie: Kolouszek - Wypych , Zalewski, Korszun, Olkisz, Bury, Stach, Oleksa, Warias, Kucia, Kalemba. Ponadto zagrali Sawron, Manowiec, Kozłowski."
Bramka - goście 60 minuta.
W sobotę mecz ze Spartakusem zbiórka na ul Amelii w Zielonej Górze o godzinie 13.00.

Zdjęcia i filmy z meczu